O nás

 zpět

Obchod


Společnost byla založena v roce 2000 pro komerční vozidla nabízet přeshraniční prodejní kanál jako prostředek Exchange a internetových služeb k cíli.

Rozsah služeb, včetně na začátku prezentace vozidel 15 jazyků, exportovat údaje o vozidle stisknutím tlačítka v tehdejších třech hlavních burzách a řízení vozidla jako základ dnešního OfficeCat.

Za ta léta, výkonové spektrum WebMobil24 neustále rozšiřuje.
Takže můžete převést svůj vozový park na WebMobil24, ve 28 jazycích a ve více než 150 výměn a portály obchodu vozidel vozidel.
Doma i v zahraničí.
Výrobci a dovozci uvést směnný WebMobil24 vozidla jako bílý štítek výrobku a získat tak vysoce rozvinutou tržní vozidlo prodeje vozidel.

Dnes WebMobil24 působí jako mezinárodní a vícejazyčné výměny 28 vozidel na internetu, s kancelářemi v Německu, Švýcarsku a Itálii.

Obchodní divize


Hlavním předmětem činnosti WebMobil24 se skládá ze tří základních obchodních segmentech:

Jedním z nich je tržiště vozidlo pro soukromé zákazníky a prodejce automobilů na internetu. Zde WebMobil24 charakterizován jeho mnohojazyčnosti a evropské dosah.

Za druhé, z komplexního balíčku služeb a rozvoje IT řešení pro automobilový maloobchodníků, výrobců a poskytovatelů služeb. WebMobil24 nabízí kompletní balíček pro úspěšný prodej automobilů přes internet.
Přes 13 roků on-line obchodní zkušenosti a rozsáhlé know-how na webových stránkách, si zákazníci mohou být jisti, že pracují společně na WebMobil24 s odborníky auto afinních. Dlouhý seznam odkazů důkazem.

WebMobil24 je partnerem významných výrobců vozidel a / dovozců. Takže jsme odpovědni našim distribuční platforma řešení, Opel, Suzuki, Kia a mnoho obchodních auto skupin - po celém světě.

včetně:


Rok založení: 2000
Jednatel: Marco Marlia

WebMobil24 je registrovaná ochranná známka společnosti
ICO International GmbH, Frankfurt / Main

Kontaktní údaje:


Ico-International GmbH
Daimlerstrasse 6
61449 Steinbach/Ts.

Telefon: +49 (0) 69/507757-0
Telefax: +49 (0) 69/507757-33
Email: info@webmobil24.com


Nebyly nalezeny žádné zápasy Všechna vozidla tohoto prodejce