Hakkımızda

 Geri


Hedef için bir araç, Exchange ve internet hizmetleri gibi bir sınır ötesi satış kanalı sunmak için ticari araç için 2000 yılında kurulmuştur.

Hizmet aralığı 15-dil araç sunum başında yer, bugünün OfficeCat temeli olarak sonra üç büyük borsalarda ve araç yönetimi bir düğmeye basarak araç verilerini ihracat.

Yıllar boyunca, WebMobil24'ün güç spektrumu sürekli genişlediğini.
Yani 28 dilde ve 150'den fazla araç borsaları ve araç ticaret portalları, WebMobil24'ün duyduğu filosunu aktarabilirsiniz.
Yurtiçinde ve yurtdışında.
Üreticiler ve ithalatçılar beyaz bir etiket ürün olarak araç değişimi WebMobil24'ün koymak ve araç satışları için böyle bir derece gelişmiş piyasa aracı alırsınız.

Bugün WebMobil24'den Almanya, İsviçre ve İtalya ofisleri ile, internet üzerinde bir uluslararası ve çok dilli 28-araç değişimi gibi davranır.

İş bölümleri


WebMobil24'ün temel iş üç temel iş segmentleri oluşur:

Bir Internet üzerinde özel müşteriler ve otomobil satıcıları için araç pazar olduğunu. Burada, onun çok dillilik ve Avrupa ulaşılabilecek ile karakterize WebMobil24'ün.

İkincisi, kapsamlı bir hizmet paketi ve otomotiv perakendeciler, üreticiler ve hizmet sağlayıcılar için BT çözümleri geliştirme. WebMobil24'den internet üzerinden başarılı otomobil satışları için komple bir paket sunuyor.
13 yıl üzerinden online satış deneyimi ve web sitesinde geniş know-how, müşterilerin araç ilgin uzmanları ile WebMobil24'deki birlikte çalışmak emin olabilirsiniz. Referanslar uzun bir liste, bu kanıtlıyor.

WebMobil24'den büyük araç üreticileri ve / ithalatçı bir ortağıdır. Dünya çapında - Yani bizim platform dağıtım çözümleri Opel, Suzuki, Kia ve birçok otomobil ticaret grupları ile sorumludur.

Firma Bilgileri:


Kuruluş Yılı: 2000
Genel Müdür: Marco Marlia

WebMobil24'den tescilli markasıdır
ICO International GmbH, Frankfurt / Main

İletişim Bilgileri:


Ico-International GmbH
Daimlerstrasse 6
61449 Steinbach/Ts.

Telefon: +49 (0) 69/507757-0
Faks: +49 (0) 69/507757-33
Email: info@webmobil24.com


Bulunamadı Satıcının tüm araçları