Par mums

 atpaka

Bizness


Dibināta 2000.gadā uz komerciāla transportlīdzekļa piedāvāt pārrobežu pārdošanas kanālu kā Maiņas un interneta pakalpojumu mērķa.

Pakalpojumu klāsts ietvēra sākumā 15 valodas transportlīdzekļu prezentācijā, eksportēt automašīnas datus, nospiežot pogu toreizējās trim galvenajiem apmaiņu un transportlīdzekļa vadību kā pamatu šodienas OfficeCat.

Gadu gaitā, jaudas spektru no WebMobil24 starpliktuvē tika nepārtraukti paplašinās.
Līdz ar to var nodot savu floti pār WebMobil24 starpliktuvē, 28 valodās un vairāk nekā 150 transportlīdzekļu apmaiņu un portāliem transportlīdzekļa tirdzniecību.
Mājās, gan ārvalstīs.
Ražotāji un importētāji laiž Maiņas WebMobil24 kā balto produktu un saņemt tik augsti attīstīta tirgus transportlīdzekli transportlīdzekļu pārdošanu.

Šodien WebMobil24 darbojas kā starptautiskā un daudzvalodu 28 transportlīdzekļu apmaiņu, izmantojot internetu, ar birojiem Vācijā, Šveicē un Itālijā.

Biznesa dalīšana


Pamatdarbība WebMobil24 starpliktuvē sastāv no trīs galvenajām biznesa segmentos:

Viens no tiem ir transportlīdzeklis tirgū privātajiem klientiem un auto tirgotājiem internetā. Lūk, WebMobil24 raksturo tās daudzvalodību un Eiropas sasniegt.

Otrkārt, no visaptverošu pakalpojumu kompleksu un attīstību IT risinājumu automobiļu mazumtirgotājiem, ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem. WebMobil24 piedāvā pilnu paketi veiksmīgas automašīnu pārdošanu internetā.
Pa 13 gadiem tiešsaistes pārdošanas pieredze un plašas zināšanas šajā mājas lapā, klienti var būt pārliecināti, ka viņi strādā kopā WebMobil24 starpliktuvē ar automašīnu affine ekspertiem. Garš saraksts ar norādēm pierāda to.

WebMobil24 ir partneris lielākajiem automobiļu ražotājiem un / importētāji. Tāpēc mēs esam atbildīgi ar mūsu platformu izplatīšanas risinājumiem Opel, Suzuki, Kia un daudz automašīnu tirdzniecības grupām - visā pasaulē.

Uzņēmums informācija:


Dibināšanas gads: 2000
Vadtjs: Marco Marlia

WebMobil24 ir reģistrēta preču zīme
ICO International GmbH, Frankfurt / Main

Kontaktdati:


Ico-International GmbH
Daimlerstrasse 6
61449 Steinbach/Ts.

Tlrunis: +49 (0) 69/507757-0
Fakss: +49 (0) 69/507757-33
E-pasts: info@webmobil24.com


Nekas nav atrasts Visi šī piedāvātāja transportlīdzekļi